vrijdag 1
zaterdag 2
09:00 Hwa Rang Krijgers vanaf 5 jaar
Enschede - Glanerbrug
Enschede - Glanerbrug
11:00 Tang Soo Do vanaf 5 jaar
Amstelveen
Amstelveen
zondag 3
maandag 4
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 12 jaar
Enschede
Enschede
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
dinsdag 5
18:00 Tang Soo Do voor tieners
Doetinchem - Wolborgenmate
Doetinchem - Wolborgenmate
18:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 12 jaar
Doetinchem - Wolborgenmate
Doetinchem - Wolborgenmate
20:15 Tang Soo Do vanaf 16 jaar
Doetinchem - Xtra-S
Doetinchem - Xtra-S
woensdag 6
donderdag 7
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 13 jaar
Enschede
Enschede
18:30 Tang Soo Do vanaf 5 jaar
Amstelveen
Amstelveen
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
vrijdag 8
zaterdag 9
09:00 Hwa Rang Krijgers vanaf 5 jaar
Enschede - Glanerbrug
Enschede - Glanerbrug
09:00 TTF Open NK Leeuwarden
Enschede, Doetinchem
Enschede, Doetinchem
11:00 Tang Soo Do vanaf 5 jaar
Amstelveen
Amstelveen
zondag 10
maandag 11
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 12 jaar
Enschede
Enschede
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
dinsdag 12
18:00 Tang Soo Do voor tieners
Doetinchem - Wolborgenmate
Doetinchem - Wolborgenmate
18:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 12 jaar
Doetinchem - Wolborgenmate
Doetinchem - Wolborgenmate
20:15 Tang Soo Do vanaf 16 jaar
Doetinchem - Xtra-S
Doetinchem - Xtra-S
woensdag 13
donderdag 14
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 13 jaar
Enschede
Enschede
18:30 Tang Soo Do vanaf 5 jaar
Amstelveen
Amstelveen
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
vrijdag 15
zaterdag 16
09:00 Hwa Rang Krijgers vanaf 5 jaar
Enschede - Glanerbrug
Enschede - Glanerbrug
11:00 Tang Soo Do vanaf 5 jaar
Amstelveen
Amstelveen
zondag 17
maandag 18
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 12 jaar
Enschede
Enschede
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
dinsdag 19
18:00 Tang Soo Do voor tieners
Doetinchem - Wolborgenmate
Doetinchem - Wolborgenmate
18:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 12 jaar
Doetinchem - Wolborgenmate
Doetinchem - Wolborgenmate
20:15 Tang Soo Do vanaf 16 jaar
Doetinchem - Xtra-S
Doetinchem - Xtra-S
woensdag 20
donderdag 21
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 13 jaar
Enschede
Enschede
18:30 Tang Soo Do vanaf 5 jaar
Amstelveen
Amstelveen
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
vrijdag 22
zaterdag 23
09:00 Hwa Rang Krijgers vanaf 5 jaar
Enschede - Glanerbrug
Enschede - Glanerbrug
11:00 Tang Soo Do vanaf 5 jaar
Amstelveen
Amstelveen
zondag 24
11:00 Senior Calss NTSDF
maandag 25
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 12 jaar
Enschede
Enschede
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
dinsdag 26
18:00 Tang Soo Do voor tieners
Doetinchem - Wolborgenmate
Doetinchem - Wolborgenmate
18:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 12 jaar
Doetinchem - Wolborgenmate
Doetinchem - Wolborgenmate
20:15 Tang Soo Do vanaf 16 jaar
Doetinchem - Xtra-S
Doetinchem - Xtra-S
woensdag 27
donderdag 28
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 13 jaar
Enschede
Enschede
18:30 Tang Soo Do vanaf 5 jaar
Amstelveen
Amstelveen
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
vrijdag 29
zaterdag 30
09:00 Hwa Rang Krijgers vanaf 5 jaar
Enschede - Glanerbrug
Enschede - Glanerbrug
11:00 Tang Soo Do vanaf 5 jaar
Amstelveen
Amstelveen