donderdag 1
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 13 jaar
Enschede
Enschede
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
vrijdag 2
zaterdag 3
09:00 Hwa Rang Krijgers vanaf 5 jaar
Enschede - Glanerbrug
Enschede - Glanerbrug
zondag 4
maandag 5
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 12 jaar
Enschede
Enschede
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
dinsdag 6
17:00 Hwa Rang Krijgers en Tijgers Beginnersklas
Doetinchem
Doetinchem
18:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 12 jaar
Doetinchem
Doetinchem
20:15 Tang Soo Do vanaf 16 jaar
Doetinchem - Xtra-S
Doetinchem - Xtra-S
woensdag 7
donderdag 8
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 13 jaar
Enschede
Enschede
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
vrijdag 9
zaterdag 10
09:00 Hwa Rang Krijgers vanaf 5 jaar
Enschede - Glanerbrug
Enschede - Glanerbrug
zondag 11
maandag 12
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 12 jaar
Enschede
Enschede
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
dinsdag 13
17:00 Hwa Rang Krijgers en Tijgers Beginnersklas
Doetinchem
Doetinchem
18:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 12 jaar
Doetinchem
Doetinchem
20:15 Tang Soo Do vanaf 16 jaar
Doetinchem - Xtra-S
Doetinchem - Xtra-S
woensdag 14
donderdag 15
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 13 jaar
Enschede
Enschede
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
vrijdag 16
zaterdag 17
09:00 Hwa Rang Krijgers vanaf 5 jaar
Enschede - Glanerbrug
Enschede - Glanerbrug
zondag 18
maandag 19
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 12 jaar
Enschede
Enschede
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
dinsdag 20
17:00 Hwa Rang Krijgers en Tijgers Beginnersklas
Doetinchem
Doetinchem
18:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 12 jaar
Doetinchem
Doetinchem
20:15 Tang Soo Do vanaf 16 jaar
Doetinchem - Xtra-S
Doetinchem - Xtra-S
woensdag 21
donderdag 22
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 13 jaar
Enschede
Enschede
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
vrijdag 23
zaterdag 24
09:00 Hwa Rang Krijgers vanaf 5 jaar
Enschede - Glanerbrug
Enschede - Glanerbrug
10:00 Amstelveen Jeugdtoernooi
zondag 25
maandag 26
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 12 jaar
Enschede
Enschede
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
dinsdag 27
17:00 Hwa Rang Krijgers en Tijgers Beginnersklas
Doetinchem
Doetinchem
18:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 12 jaar
Doetinchem
Doetinchem
20:15 Tang Soo Do vanaf 16 jaar
Doetinchem - Xtra-S
Doetinchem - Xtra-S
woensdag 28
donderdag 29
17:00 Hwa Rang Krijgers 5 t/m 7 jaar
Enschede
Enschede
18:00 Hwa Rang Krijgers 8 t/m 13 jaar
Enschede
Enschede
19:15 Tang Soo Do vanaf 13 jaar en gevorderden
Enschede
Enschede
vrijdag 30